محل تبلیغات شما

همانطور که آگاهید می شود بیان کرد از خدمات این آموزشگاه آموزش تعميرات تلفن همراه است که در نوع خود و در کلیه ی کشور بی همتا می باشد و کیفیت خیلی بالایی این تداریسها دارا می باشند.

آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات لپ تاپ در گیلان رشت

دوره های حرفه ای آموزش تعمیرات موبایل ، آموزش تعمیرات لپ تاپ،آموزش تعمیرات کامپیوتر،آموزش تعمیرات تبلت،آموزش تعمیرات تلفن همراه و اپل، برای اولین بار توسط بزرگترین آموزشگاه آموزش های شبکه و تعمیرات پارسه گیلان و شهرهای رشت, آستارا, لاهیجان, تالش, بندر انزلی, رودبار, و شهرهای دیگر استان گیلان برگزار می شود  .

آموزش تعمیرات موبایل و لپ تاپ دراستان مرکزی اراک
 معرفی موسسه پارسه

انستیتو انفورماتیک پارسه در سال 88 با اخذ مجوز رسمی به شماره (27689) تاسیس گردید با هدف ارتقای سطح علمی و کیفی تعمیرات فوق تخصصی سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ در ایران شروع به فعالیت نمود.
در راستای رسیدن به این هدف بستر های سخت افزاری و تجهیزات مدرن مورد نیاز را تهیه و در کارگاه های مرکز مستقر نموده است و هیات علمی متناسب و فرهیخته که بهترین تعمیرکاران ایران به شمار می روند را جذب نموده و به  تحقیق در راستای بدست آوردن راهکار نوین تعمیرات تجهیزات الکترونیکی و همچنین انتقال دست آورد ها به متقاضیان اقدام نموده است.

چشم انداز (vision)
این  موسسه در راستای چشم انداز کلی تدوین شده تلاش می نماید با توسعه کمی و کیفی  خدمات خود، بتواند بستری مناسب و مورد اعتماد جهت ارائه تجهیزات تخصصی تست و تعمیر لپ تاپ ،ارائه خدمات تعمیر و بازیابی اطلاعات و آموزش فوق تخصصی تعمیرات سخت افزار در عالیترین سطح کیفی در کشور را به عموم هم میهنان فراهم آورد.

ماموریت (mission):
نظارت و کنترل کیفی و کمی بر فعالیت شعب ،افزایش شعب در سطح کشور ، اطلاع رسانی به عموم هم میهنان و بکارگیری ابزار های نوین فناوری اطلاعات و ارتباطات از جمله مهم ترین ماموریت های این واحد به شمار میرود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ی آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات لپ تاپ در سایت پارسه مراجعه کنید.


توضیحاتی در مورد گیلان

 

استان گیلان

 

گیلان دهمین استان پرجمعیت و بیست و هشتمین استان وسیع ایران است. تراکم جمعیت در این استان با ۱۷۷ نفر در هر کیلومترمربع جایگاه سوم را در ایران دارد.کلانشهر رشت با داشتن ۴۶ درصد جمعیت کل استان، مرکز و پرجمعیت‌ترین شهر استان گیلان و دوازدهمین شهر پرجمعیت ایران و پرجمعیت‌ترین شهر سه استان ایران در ساحل دریای کاسپین است.

از دیگر شهرهای پرجمعیت این استان می‌توان به ترتیب به شهرهای بندر انزلی، مهمترین بندر ایرانی در حاشیه دریای کاسپین، لاهیجان، تالش، لنگرود، رودسر، بندر آستارا، فومن و اشاره کرد.

طبیعت گیلان، پوشیده از جنگل و دارای آب و هوای معتدل و مرطوب است. این استان شامل مناطق سرسبز شمال غربی رشته‌کوه البرز و بخش غربی کرانه‌های جنوبی دریای کاسپین است.
دلیل پوشش گیاهی غنی گیلان ممتاز بودن اقلیم آن است. ناحیه رویشی هیرکانی مانند یک نوار سبز، حاشیه جنوبی دریای کاسپین و نیمرخ شمالی رشته کوه البرز را پوشانده‌است. این ناحیه رویشی به خاطر حاصلخیزی خاک، تغییرات دما و بارندگی‌های متعدد، حاوی گونه‌های گیاهی زیادی است. جنگل‌های این ناحیه به صورت نسلی دست‌نخورده و سالم، کمربندی از درختان خزان‌کننده دوران سوم زمین‌شناسی را تشکیل می‌دهند. این جنگل‌ها که از آن به نام‌های جنگل‌های مرطوب و یا کاسپینی یاد می‌شود ارزش‌های زیست‌محیطی و اقتصادی زیادی دارند و در زمره میراث طبیعی جهانی محسوب می‌شوند.

این ناحیه بخشی از ناحیه رویشی اکسین - هیرکانی است که این ناحیه خود درون منطقه ارو-سیبری است. بعضی گونه‌های ناحیه اکسین-هیرکانی چون درخت آزاد بازمانده گونه‌های گیاهی فلورا ترشری هستند که پس از دوره‌های سرمای کواترنری جز در این منطقه در دیگر نقاط نابود شدند.

این ناحیه نسبت به مناطق ارو-سیبری و حتی ناحیه رویشی اکسین - هیرکانی[یادداشت ۱] ویژگیهای خاصی دارد: مخروطیان تقریباً وجود ندارند، سرخدار تنک و تعداد زیادی از گونه‌های بومی که بازمانده گونه‌های گیاهی آرکو-ترشری هستند[یادداشت ۲] وجود دارند. بر حسب ارتفاع سه سطح جنگل قابل تمایزند: جنگلهای مخلوط هیرکانی، جنگلهای راش کوهی، و جنگلهای بلوط بلند کوهی و جنگل‌های ممرز. جنگل هیرکانی که زمانی جلگه‌ها را می‌پوشاندند، اکنون بخش عظیمی از بخش اول کوه‌ها تا ارتفاع ۱۰۰۰ متری را می‌پوشانند.

این جنگل لایه دار است و لایه‌ای از درختان خیلی بلند مثل بلند مازو، درخت آزاد و انجیلی و انواع رایجتر افرا و نارون؛ لایه‌ای از درختان کوچکتر مثل لیلکی، کلهو، و شبخسب، شمشاد در نقاط سایه دار و همه انواع درختان میوه وحشی؛ و یک زیربوته با بته‌هایی مثل جل، خاس، خزه، تاک وحشی، پیچک، و دیگر گیاهان خزنده دارد. کوه‌های با ارتفاع متوسط، حوزهٔ راش شرقی بلند، به همراه بلوط، نمدار، افرا و نارون است. سطح بالای کوه‌ها بین ۱۸۰۰ تا ۲۲۰۰ متر باقی‌مانده دارای جنگل فقیرتر اوری و ممرز است.

مراتع قله‌ای اغلب جایگزین این جنگلهای بالاتر شده‌اند، بعضی هایشان در نقاط بلند یا شیبهای سرپوشیده خصوصیات خشکی زی ویژه نشان می‌دهند. به اصطلاح جزیرهٔ مدیترانه‌ای پیرامون رودبار و منجیل به لحاظ پوشش گیاهی ویژهٔ طبیعی و کشاورزیش یعنی جنگلهای سرو بسیار تنک و درختان زیتونش انگشت نماست. سوسن چلچراغ در عمارلوی رودبار از گونه‌های منحصر به قرد گیلان است.


مقالات پارسه

همانطور که اشاره کردیم شایعات در مورد استفاده از دو دوربین در پشت آیفون‌های اپل پس از تصاحب LinX بیش از پیش افزایش یافته است.  علاوه بر استفاده از دو لنز مجاز در پشت آیفون ۷ پلاس، KGI به این موضوع اشاره کرده که این گوشی هوشمند از قابلیت زوم اپتیکال ۲ تا ۳ برابری برخوردار خواهد بود.

نکته‌ای که در این گزارش به آن اشاره شده، این موضوع است که تمام نسخه‌های آیفون ۷ اپل از این قابلیت برخوردار نخواهند بود. برای مثال در این گزارش از آیفون ۴.۷ اینچی اسمی برده نشده و از این‌رو فقط باید شاهد استفاده از دو لنز مجزا در آیفون ۵.۵ اینچی یا همان نسخه‌ی پلاس باشیم.

KGI به این موضوع اشاره کرده که شاید در تمام مدل‌های آيفون ۷ پلاس نیز شاهد استفاده از دو دوربین نبوده و تنها شماری از نسخه‌ها به دو لنز و فناوری استفاده‌ی همزمان از دو لنز مجهز باشند.

براساس اطلاعات ارائه شده احتمالا یکی از لنزها دارای لرزش گیر اپتیکال و زاویه‌ی دید بالا بوده، در حالی که لنز دوم از نوع تله فوتو و با زاویه‌ی دید محدود‌تر خواهد بود.
شایعات در مورد استفاده از دو لنز در آیفون‌های اپل مربوط به بازه‌ی زمانی پیش از معرفی ایفون ۶ اس اپل است.

پس از آنکه اپل کمپانی LinX را مال خود کرد، بسیاری از پیش‌بینی‌های خوشبینانه، این گوشی هوشمند را دارای شانس بهره‌گیری از این فناوری عنوان کرده بودند، حال آنکه در شمار دیگری از پیش‌بینی‌ها، آیفون ۷ مستعد استفاده از این فناوری عنوان شده بود.


به نظر می‌رسد اپل در آیفون ۷ پلاس مجهز به دو لنز، دو تصویر مجزا را ثبت کرده و با استفاده از الگوریتم تصویربرداری لینکس، تصاویر را بایکدیکر ترکیب کرده و نهایتا تصویر ترکیب شده را به کاربر نمایش دهد.

کی جی آی از احتمال عرضه‌ی بیش از ۳۰ درصد آیفون ۷های تولید شده با بهره‌گیری از دو لنز سخن به میان آورده است. در حال حاضر دو نسخه‌ی آیفون که شامل نمونه ی ۴.۷ و ۵.۵ اینچی است، جز در سایز صفحه‌ی نمایش تفاوت چشمگیری با یکدیگر ندارند،

اما به نظر می‌رسد اپل در پی آن است تا تفاوت‌های این دو نسخه را بیش از پیش افزایش داده و نسخه‌ی ۵.۵ اینچی را به گوشی هوشمند قدرتمند با قابلیت‌های کاربردی‌تر تبدیل کند.انتظار می‌رود این موضوع در مورد آیفون ۷ بیش از پیش ملموس باشد.

خدمات ما آموزش تعمیرات موبایل در گیلانمی باشد .

در ضمن موسسه پارسه تنها نماینده انحصاری mrt می باشد.


آموزش تعمیرات لپ تاپ پارسه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی